PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود Delphi 2010 - نرم افزار محیط برنامه نویسی دلفی 2010

admin
08 / June / 2012, 09:36 PM
<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>
Delphi یکی از موفق ترین ابزارهای توسعه نرم افزار (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>) برای ویندوز (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>) در دهه گذشته بوده است. پس از شکست ویژوال بیسیک ۶ در مقابل دلفی ۷ در سال ۲۰۰۲ و فراگیر شدن محیط توسعه شرکت بورلند در میان توسعه دهندگان ویندوز، مایکروسافت به فکر ساخت یک محیط توسعه مجتمع مناسب افتاد. در آن زمان دلفی دوران طلایی خود را می گذراند. دلفی ۷ در اکثر شرکت های نرم افزاری دنیا و حتی در همین ایران خودمان به اولین انتخاب برای توسعه نرم افزارهای تحت ویندوز تبدیل شده بود.
نسخه ۲۰۱۰ دلفی انتخاب مناسبی برای توسعه نرم افزارهای تحت ویندوز است. این محیط زمان توسعه پروژه شما را کاهش می دهد و با ابزارها و کامپوننت های آماده ای که دارد تولید یک برنامه تحت ویندوز را برای هر برنامه نویسی آسان می کند.

نسخه ۲۰۱۰ دلفی دارای خصوصیات جدید و ویژگی های مناسبی است. برنامه های *دلفی بر خلاف برنامه های مبتنی بر دات نت و جاوا به هیچ پیش نیازی وابسته *نیستند و خروجی دلفی یک فایل اجرایی stand-alone است که به مراتب سریع تر *از خروجی های محیط های ویژوال استادیو و جاوا اجرا می شود.
دلفی ۲۰۱۰ از تمامی قابلیت های جدید ویندوز (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>) ۷ مثل direct 2D، صفحه لمسی و *اشاره ای پشتیبانی می کند. اکثر کامپوننت های VCL در این نسخه طوری تغییر *کرده اند که با ویندوز ۷ سازگاری کامل داشته باشند. Delphi Prism هم قابلیت نوشتن برنامه های مبتنی بر دات نت را به زبان دلفی به برنامه نویسان می *دهد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>) Delphi 2010:
- محیط ویژوال برای برنامه نویسی سریع
- دارای بیش از 250 VCL controls
- dbExpress با پشتیبانی از 9 پایگاه داده بزرگ
- پشتیبانی از Debugging
- ارائه ابزارها و کامپوننت های آماده
- تولید خروجی قابل اجرا
- پشتیبانی از قابلیت های Windows 2000, XP, Vista, و Windows 7
- و ...

Delphi was originally a confidential research project at Borland which evolved into a product that was to be called AppBuilder. Shortly before the first release of Borland&quot;s AppBuilder, Novell AppBuilder was released, leaving Borland in need of a new name.
Delphi 2010 (aka Delphi 14, code named Weaver; number 13 was skipped), was released on August 25, 2009 and is the second Unicode release of Delphi. It includes a new compiler RTTI system, support for Windows 7 direct 2D, touch screen and gestures, a source code formatter, debugger visualizers and the option to also have the old style component palette in the IDE. The new RTTI system makes larger executables than previous versions.

لینک های دانلود

گزارش خرابی (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span> 525D9%252584%2525D9%252588%2525D8%2525AF%252520Del phi%2525202010%252520%2525D9%252586%2525D8%2525B1% 2525D9%252585%252520%2525D8%2525A7%2525D9%252581%2 525D8%2525B2%2525D8%2525A7%2525D8%2525B1%252520%25 25D9%252585%2525D8%2525AD%2525DB%25258C%2525D8%252 5B7%252520%2525D8%2525A8%2525D8%2525B1%2525D9%2525 86%2525D8%2525A7%2525D9%252585%2525D9%252587%25252 0%2525D9%252586%2525D9%252588%2525DB%25258C%2525D8 %2525B3%2525DB%25258C%252520%2525D8%2525AF%2525D9% 252584%2525D9%252581%2525DB%25258C%2525202010)
<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span> حجم: 2460 مگابایت

<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span> دانلود لینک اصلی (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>) | کمکی (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>) - بخش اول
<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span> دانلود لینک اصلی (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>) | کمکی (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>) - بخش دوم
<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span> دانلود لینک اصلی (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>) | کمکی (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>) - بخش سوم
<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span> دانلود لینک اصلی (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>) | کمکی (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>) - بخش چهارم
<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span> دانلود لینک اصلی (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>) | کمکی (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>) - بخش پنجم
<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span> دانلود لینک اصلی (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>) | کمکی (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>) - بخش ششم

رمز فایل<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span> (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>)

hamid
09 / June / 2012, 05:06 PM
داداش ، من به پیشنهاد خودت اومدم سراغ دلفی ، حالا هم اگه تونستی آموزشهای لازم رو بهم بده ، میخوام پروژم رو با دلفی بنویسم ، میتونی توی پروژه بهم کمک کنی ؟ وقتشو داری ؟

admin
10 / June / 2012, 05:06 PM
سلام مهندس.
به روی چشم.شما یه نسخه از دلفی رو نصب کنید.من همه جوره در خدمتم.

rahazad
11 / June / 2012, 05:06 PM
با سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان
و با تشکر از مدیر سایت
ببخشید من خودم قبلا کمی با دلفی کار کرده بودم تا اینکه متناسب با کارام مدت زیادی برنامه نویسی را کنار گذاشتم و حالا میخوام دوباره شروع کنم
میدونم دلفی توی برنامه نویسی سخت افزار عالیه و کامپونت های خوبی داره و کاراییش هم خوبه تو لینوکس خوب جواب میده اما الان که میخوام مجدد شروع کنم میخوام بدونم با توجه به زبان های برنامه نویسی جدید مث #c* که قدرتمند شده دلفی ۲۰۱۰ چطور ؟
آخه الان میخوام همزمان با شروع کار روی یک پروِژه کار کنم که تحت وب باشه آیا دلفی ۲۰۱۰ راحت جواب میده ؟
دلفی ۲۰۰۹ را خریدم یه قسمت مشکل داشتم خواستم از help استفاده کنم نمیشد ازش استفاده کرد این لینک ها که قرار دادید کامل هست ،جواب میده ببخشید چون واقعا برام مهمه که زمانم را بخوام بزارم
واقعا نمیدونم روی ذلفی شروع کنم یا سی شارپ ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

admin
12 / June / 2012, 05:06 PM
به نظر من دلفی خیلی بهتر و پیشرفته تر*از سی شارپ است.
البته اگه قراره که تحت وب کار کنید ، من بهتون جاوا و استفاده از تکنولوژی jee رو پیشنهاد میدم

rahazad
13 / June / 2012, 05:06 PM
سلام مجدد لطفا بیشتر راهنمایی فرمایید چرا جاوا و مقاله آموزشی دارید
و من میخوام روی برنامه هایی که بشه روی نت کار کنه مث برنامه های حسابداری آنلاین و امنیت داشته باشه
با تشکر

admin
14 / June / 2012, 05:06 PM
به بخش جاوا مراجعه کنید ...

alisky
16 / June / 2012, 09:36 PM
سلام و عرض خسته نباشی*میشه در مورد getlogicaldrive یه توضیح مختصری بدید.
مرسی از سایت خوبتون

admin
17 / June / 2012, 09:36 PM
نقل قول از alisky
سلام و عرض خسته نباشی*میشه در مورد getlogicaldrive یه توضیح مختصری بدید.
مرسی از سایت خوبتون

سلام.خواهش میکنم.
این تابع تمام درایوهای منطقی(A , B , C و ... ) سیستم را تعین می کند . به بیانی دیگه این تابع یه مقدار 2 بایتی رو برمی گردونه که هر بیت اون مشخص کننده یک درایو منطقی است.

منبع : برنامه نویس (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span> %25D8%25AF-API-%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D8%25AF%25D9%2584%25D9%2581%25DB%258C)

alisky
18 / June / 2012, 09:36 PM
مرسی. اما منظورم نحوه استفاده getlogicaldrive بود.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

liapanof
08 / December / 2012, 11:14 PM
سلام
ببخشید من خیلی وقته دلفی کار نکردم
النم نمیدونم کدوم ورژنشو نصب کنم
اخه لب تاپم هاردش تقریبا پر شده و سرعتشم خیلی اومده پاییین اگه میشه زود جواب بدید ؟

سپاس فراوان

admin
09 / December / 2012, 01:09 AM
بستگی به علاقه اتون داره.یقینا در ورژن های جدیدتر امکانات بیشتری فراهم شده ، هر چند خیلی از دلفی کاران هنوز از ورژن های قدیمی اش استفاده میکنند.
مثلا خیلی ها دلفی 7 رو میپسندند.اوکی؟

fatima
03 / March / 2013, 09:57 PM
با سلام و خسته نباشید، من یه پروژه Caller ID با دلفی نوشتم ولی عمل نمیکنه، شما میتونید راهنماییم کنید لطفا؟

meyti
03 / March / 2013, 10:32 PM
چه مشکلی داره ؟
یکه بیشتر توضیح بدید

fatima
03 / March / 2013, 11:03 PM
شماره تماس گیرنده رو نمیندازه، آخه هیچ Error هم نمیده
یه سوال: میشه شماره رو تو Edit دید؟ یا باید حتما تو MemoLog ببینیمش؟
من تو هر دو هم متحان کردم ولی جواب نگرفتم<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>

admin
04 / March / 2013, 12:01 AM
سلام و درود.
لطفا کدتون رو* به همراه کامپوننت مورد نظر بزارید تا رو کد کار کنیم.
شماره رو میشه روی هر شی ء ای مشاهده کرد . حتی Label

fatima
04 / March / 2013, 12:16 AM
سلام ممنون
من از کامپوننت KDTele استفاده کردم، تو رویداد Caller ID اینو تایپ کردم:****** ; EPhoneNum.Text:=Number
نا گفته نمونه راهنماییهای از یکی از دوستان و کتاب &quot;برنامه نویسی دلفی&quot; تالیف مهندس نعیم یوسفی فرد کمک گرفتم، طبق برنامه این کتاب باید جواب میداد ولی نه شماره میندازه نه Error میده که حداقل بدونم چشه؟!

meyti
04 / March / 2013, 12:37 AM
قبل از هر چیزی مطمئن بشید که مودم شما کالر آیدی رو ساپورت میکنه یا نه . با یه نرم افزار خوب مثل ventafax* امتحان بکنید ببینید شماره میندازه ؟!
اکثر مودم های توی بازار عملا این قابلیت رو ندارند !
اگه مطمئن شدید که تو یه نرم افزار قوی کالر آیدی کارمیکنه و شماره میندازه بیایید سراغ برنامه خودتان !

fatima
04 / March / 2013, 12:40 AM
درسته من یه مودم Dial up با قابلیت Voice و Caller ID گرفتم. قابلیت Voice درست جواب میده ولی شماره نمیندازه

admin
04 / March / 2013, 05:46 AM
از کد زیر استفاده کنید و ببینید اصلا* تابع شما خروجی داره ...

کد:

ShowMessage(Number);

در صورتی که خروجی ای داشت ، خروجی رو بنویسید ...
ضمنا این متغیر Number که احتمالا از نوع String* گرفتید رو چطوری مقدار دهی می کنید؟؟؟
لطفا اگه قصد دارید مشکلتون رفع بشه*کد مربوطه رو به طور کامل قرار بدهید.اوکی؟

fatima
04 / March / 2013, 11:15 AM
بله ممنون, من کد رو کامل میذارم واستون, راستی شما میتونید یه مودم Dial up اکسترنال که قابلیت voice و Caller ID داشته باشه به من معرفی کنید؟ من نتونستم پیدا کنم, اینترنال گرفتم ولی کار با pc دردسر داره, اگه اکسترنال باشه کارم راحتتر میشه

admin
04 / March / 2013, 01:46 PM
براتون پیام خصوصی شد.

fatima
04 / March / 2013, 04:58 PM
من در ابتدا یه نرم افزار ساده Call Manager با امکان نمایش Caller ID در دلفی طراحی کردم، بعد از تست شماره نمایش نمیداد، بعد یه نرم افزار جدا فقط برای نمایش شماره طراحی کردم، ولی متاسفانه بازم جواب نگرفتم!!!!
تو این نرم افزار ساده در* Form ، یه Lable با Caption: Phone number ، یه Edit برای نمایش شماره، دو تا Botton با captionهای Answer و Hang up، برای پاسخگویی و قطع تماس ، استفتده کرده ام.
برای Answer کد زیر:
procedure TForm2.BAnswerClick(Sender: TObject
var
; Ret:Integer
begin
; (Ret:=KDPhone1.Answer(0***
********** if (Ret0) then
;((ShowMessage(&quot;Error:&quot;+#13+KDPhone1.GetErrorMsg(R et**
end

برای Hang up :
procedure TForm2.BHangupClick(Sender: TObject
var
; Ret:Integer**
* begin
; Ret:=KDPhone1.Hangup *
** if (Ret0) then
*;(( ShowMessage(&quot;Error:&quot;+#13+KDPhone1.GetErrorMsg(Ret) **
;end

از کامپوننت KDTele هم KDPhone رو استفاده کردم و در رویداد OnCallerID آن کد زیر:
procedure TForm2.KDPhone1CallerID(Sender: TObject; Error: Integer; Number
; ( Name: WideString; CallHandle: Integer
begin
;* EPhoneNum.Text:=Number
end
*

admin
05 / March / 2013, 12:22 AM
به نظرم اول از سالم بودن مودم اتون مطمئن بشید و دوما مطالب این وبلاگ* <span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span> رو مطالعه بفرمایید.
در مرحله ی بعدی اگه سوالی بود اول دقیقا کامپوننتی رو که استفاده کردید و پروژه رو* آپلود و سوالتون رو مجددا در تالار دلفی* 7 ارسال بفرمایید.(اینجا مربوط به یه موضوع دیگه بود ... )

fatima
05 / March / 2013, 08:38 AM
بله حتما, ممنون از راهنماییتون

maysam
07 / August / 2014, 09:23 AM
سلام. من عضو جدید فاروم هستم. در اولین اقدام خواستم این ورژن جدید دلفی رو نصب کنم اما برااای اکسترک کردن فایل ارور میده. آیا این فایلها تست شده بودن؟ لینک ساالمی از این ورژن دلفی کسی سراغ د اره؟ یا چطور میتونم یه نسخه مطمئن و تست شده از دلفی 2010 پیدا اکنم ممنون میشم راهنماییم کنید.
مرسی

-----------------

ویرایش: مشکل حل شد. ببخشید :d

maysam
11 / August / 2014, 10:47 AM
با سلام و ضمن تشکر از مدیران انجمن به خاطر رفع مشکل لاگین بنده.
دوستان گرامی من برای نصب دلفی 2010 به یه مشکل خوردم. این برنامه در منزل و روی ویندوز 7 به رااحتی نصب و ااجرا میشه اماا در محل کار روی ویندوز XP بعد ااز نصب وقتی میخوام برنامه رو با اجرای delphi.distiller تکمیل کنم بعد از اجرای فایل با یوزر ادمینیستریتور با این پیام خطا مواجه میشم:
You must run all delphi installation at least once before using this program
هر کاری هم میکنم رفع نمیشه. اگر ممکنه راهنماییم کنید. مرسی

b_e_shamlu
24 / August / 2014, 04:51 PM
سلام
دوست عزیز میشه بپرسم که سیستم شما در اداره داخل شبکه است

maysam
25 / August / 2014, 02:56 PM
سلام
اون مشکل من با یک بار حذف و ری استور و نصب مجدد حل شد، اما خیر این سیستم که روش دلفی نصب کردم داخل شبکه lan اداره نیست اما به اینترنت وصل هستم. هرچند موقع نصب کارت شبکه رو غیرفعال کرده بودم.

surushm
12 / January / 2015, 01:44 PM
دوستان عزیز
من سالهاست با دلفی 7 کار میکنم و بسیاری از برنامه ها رو نوشتم.حالا میخواهم به نسخه های بالاتر بروم مثل XE7 ولی چند سوال دارم
1- فعال سازی دیتابیس اینتر بیس در این نسخه چطوریه؟
2- نسخه embarcadero rad studio 2010 نرم افزار ولی کرکش رو ندارم.کسی سراغ داره؟
3- راه حل انتقال از دلفی 7 به نسخه بالاتر چطوریه؟
متشکرم

meyti
12 / January / 2015, 07:40 PM
دوستان عزیز
من سالهاست با دلفی 7 کار میکنم و بسیاری از برنامه ها رو نوشتم.حالا میخواهم به نسخه های بالاتر بروم مثل XE7 ولی چند سوال دارم
1- فعال سازی دیتابیس اینتر بیس در این نسخه چطوریه؟
2- نسخه embarcadero rad studio 2010 نرم افزار ولی کرکش رو ندارم.کسی سراغ داره؟
3- راه حل انتقال از دلفی 7 به نسخه بالاتر چطوریه؟
متشکرم

سلام
پیشنهاد میشه همون دلفی xe7 رو دانلود و نصب کنید .که کاملتر هست .
در مورد اینتربیس زیاد کار نکردم ولی کامپوننت های firedac خیلی عالی همه دیتا بیس ها رو پشتیبانی میکنه .( اینتربیس رو کار نکردم ولی با فایربرد خیلی خوب کار میکنه )
برای انتقال هم مشکلی نداری - با باز کردن پروژه تبدیل میشه .

khany1807
13 / January / 2015, 11:40 AM
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای ابوالفضل عربی . از شما و همکاران محترم ، جهت راهنمایی های مفید و پستهای سایت نهایت تشکر را داریم . با سپاس فراوان . خانی

khany1807
13 / January / 2015, 11:54 AM
سلام و خسته نباشید حضور جناب آقای ابوالفضل عربی . جهت همکاری شما و پستهای مفید این سایت نهایت تقدیر و تشکر را دارم . با سپاس فراوان خانی .

saesan
09 / August / 2015, 04:30 PM
2010 شماره سریال میخاد از کجا بیارمش؟ کرک هم نداره

meyti
09 / August / 2015, 05:31 PM
2010 شماره سریال میخاد از کجا بیارمش؟ کرک هم نداره

کرک دلفی از دلفی5 الی 2010
<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>

mohamad_a
15 / August / 2015, 10:25 AM
با سلام
آيا دانلود دلفي 2010 مشكل داره ؟ چرا از فشرده سازي خروجيش به صورت ناقصه ؟
لطفا راهنمائي بفرمائيد.
94/05/24