PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كامپوننت KDtel براي دلفي 7

ahmadi613
18 / September / 2013, 05:09 PM
با سلام
ضمن تشكر از توجه admin عزيز* :كامپوننت دلفي 7 براي برنامه منشي تلفن .چون اين نرم افزار فايل setup دارد بدون درد سر روي دلفي 7 نصب مي شود .بعد از نصب در قسمت مولفه ها با نام KDtel نشان داده مي شود وداراي 8مولفه براي ضبط ورودي وخروجي تلفن وضبط صدا در موقع تماس وده مورد جالب ديگر را داراست.ضمنا در سايت خودمان در قسمتي كه مي توانيم به مقاله و برنامه هاي سايت برنامه نويس دسترسي داشته باشيم (لیست مقالات دلفی وبسایت برنامه نویس (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>))در قسمت دلفي 7 مراجعه وكد وسورس تلفن گويا وجود دارد استفاده نماييد وبراي اينكه خوب جواب دهد از مودم زولتريكس استفاده كنيد.اينشاالله يك برناه منشي تلفن بنويسيد ولذت ببريد.نرم افزار را از لينك زير دانلود فرماييد.
پس از ورود به سايت picofile روي* دريافت فايل** كليك كنيد

دانلود پروژه:دانلود كنيد (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>).

yanin
18 / September / 2013, 08:33 PM
کامپننت دلفی KdTele Full Source من برای دلفی Xe2 ندیدم ولی من برای*
این کار از HbTapi استفاده می کنم که تو قسمت دانلود گذاشتم*

b_itman_b
19 / September / 2013, 12:57 AM
احمدی جان طبق معمول و شانس من لینک دانلود شما error میده و پرهام جان منظورت از قسمت دانلود دقیقا کجاست؟؟

yanin
19 / September / 2013, 12:29 PM
این لینک رو نگاه بنداز هرچند قبلا انداختی*
<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>

ahmadi613
22 / September / 2013, 03:13 AM
نقل قول از b_itman_b
احمدی جان طبق معمول و شانس من لینک دانلود شما error میده و پرهام جان منظورت از قسمت دانلود دقیقا کجاست؟؟

********* مهندس جون اشكال error برطرف گرديد.ضمنا يك بسته شامل 8 پروژه مربوط به تلفن گويا در پست سورس دوني قرار
********* مي دهم تا اينكه تلافي انتظار گذاشتن شما و admin شده باشه ضمنا kdtel را از لينك زير ويا از پست اصلي(بالاتر)
********* دريافت نماييد. هر چه خار آيد يك روز بكار آيد موقعيت را هيچگاه از دست ندهيد .من از 15 سال تا به امروز آنقدر نرم افزار
********** دانلود وذخيره نموده ام كه براي نرم افزار نه مي خرم نه دنبالش مي گردم.موفق باشيد.
********* (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>)دانلود لينك (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>).
(<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>)