PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا نرم افزار من را شبکه کنید

admin
14 / March / 2013, 01:35 PM
<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>

چند سال قبل نرم افزار حسابداری و مالی
را برای یکی از مشتریان نصب و راه اندازی کرده بودیم، بعد از مدتی مشتری من
درخواستی به این شرح داد:

لطفا نرم افزار من را شبکه کنید. خوب مشتری من می خواست چهارتا *کاربر بصورت همزمان با نرم افزار کار کنند، مثل
همه برنامه نویسان ما هم نرم افزار حسابداری را طوری طراحی کرده بودیم که بصورت تحت شبکه هم قابل اجرا بود (منظور علاوه بر تنظیمات Connection String کدها بصورت Transaction نوشته شده بود و Dead Lock هم در سیستم نداشتیم).

قبل از هر چیز برای اینکه نرم افزار رو شبکه کنید ابتدا باید بستر شبکه آماده باشه و بعد شما باید یک چک لیست
داشته باشید که کلیه تنظیمات مربوط به سرور و کلاینت را در آن نوشته باشید.

حال در این پادکست صوتی قصد داریم در مورد نحوه شبکه کردن یک نرم افزار صحبت کنیم و چالش های مربوط به آن را بررسی کنیم

مطالبی که در این پادکست صوتی بررسی خواهیم کرد:

1. مفهموم و تعریف شبکه کردن یک نرم افزار

2. بررسی نسخه های مختلف SQL Server (اعم از Express تا Enterprise) برای نصب در شبکه سازمان

3. نحوه نصب SQL Server *و تنظیمات مربوط به آند در بستر شبکه

4. نحوه تنظیم Connection String برای اجرای برنامه در محیط شبکه

5. بررسی خطای Login Failed for user X در SQL Server

*

*همراهان این پادکست صوتی

مسعود طاهری
فرید طاهری*

*

<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>

*

*منبع :*

آموزش برنامه نویسی نیک آموز

(<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>)