PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود آخرین نسخه های IntraWeb

admin
02 / December / 2014, 06:11 PM
سلام.
در این پست قصد داریم ورژن های جدید اینتراوب رو به دوستان گرامی عرضه کنیم...
دانلود نسخه ی Ultimate 14.0.34
پسورد : cplex

IntraWeb-20v14-0-34-20Ultimate.7z‏ (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>)

admin
02 / December / 2014, 06:41 PM
دانلود نسخه ی 14.0.35 Ultimate

پسورد : cplex

IntraWeb%20v14.0.35%20Ultimate.7z (<span style="font-family: trebuchet ms"><font size="3"><font color="Indigo"><b><font color="red">[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینکها و عکسها می باشند <a href="/reg_iran.php" target="_blank">برای عضویت در سایت کلیک کنید</a>]</font></b></font></font></span>)

mrtr0101
15 / December / 2014, 10:53 PM
با تشکر از زحمت ادمین عزیز
متاسفانه نسخه 35 یه مشکل اساسی با کامپونت تی ام اس دارد . بصورتی که وقتی پروژه را با نسخه 35 کامپایل بکنید کلید گرید ها بصورت مخفی در می ایند و اطلاعات داخل آن بصورت فونت سفید نمایش داده می شود . حال باید یا رنگ فوت را عوض کرد یا صبر کرد کامپونت جدید تی ام اس روانه بازار شود
با تشکر فراوان
جهانی

Rabinhood
25 / February / 2016, 03:27 PM
سلام
میشه یکی لطف کنه و یه راهنمایی برای نصب کنه ؟
من دلفی xe6 دارم، فایلهای کرک رو همه جا کپی کردم، ولی کار نکرد! :(
باتشکر