آخرين پست هاي ارسالي انجمن ايران دلفي

تماشای رایگان فیلم ایرانی ، خارجی و کودک آکادمی دلفی
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نحوه استفاده از اینتراوب

کاربر سایت َamirreza آواتار ها
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال.

نحوه استفاده از اینتراوب

با سلام من یه سری سوال دارم راجبه اینتراوب . آیا کسی هست اینجا که به این بحث مسلط باشه ؟

1 - چظوری میشه از jquery یا javascript تو اینترا وب استفاده کرد ؟
    2 - کسی هست که برنامه فارسی با اینترا وب نوشته باشه ؟ ( برای اینکه کاربر هر بار در edit box ها زبان کیبورد خود رو را نغییر ندهد کسی تا حالا کاری کرده ؟ ) ([برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] یه سر به اینجا بزنید متوجه منظورم میشید )
    3 - و ....

ممنون میشم پاسخ بدید .
    نسخه های مورد استفادم داخل عکس هستند .
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

مدیر انجمن مجید آواتار ها
    تشکر ها
    58
    تشکر شده 201 بار در 100 ارسال.

پاسخ : نحوه استفاده از اینتراوب

سلام
    بنده در حد توان چند نکته را خدمتتون عرض میکنم . امیدوارم مفید باشه.
    اینتراوب 99 درصد از کد هایی که شما با دلفی تولید میکنید را در صورت نیاز به کد های جاوا اسکریپت تبدیل میکند. از این رو نیاز شما برای کد نویسی جاوا اسکریپت بسیار محدود و در موارد خاص خواهد بود. البته در مورد JQuery در اینتراوب اطلاعات زیادی ندارم که تقدیم کنم . در مواردی خاص شما میتونید از AJAX در اینتراوب استفاده کنید که البته خیلی جذاب نیستند و بیشتر روی IWLabel ها یا کامپوننت های متنی عمل میکنند.
    و در مورد تایپ فارسی در فرم ها هم بنده مدتی درگیر این موضوع شدم ولی به این نتیجه رسیدم که مسائل مهمتری وجود دارند که باید براشون وقت گذاشت. شاید به سایت هایی برخورده باشید که وظیفه تغییر زبان را به کاربر واگذار کردند و خودشونو راحت کردند. در نهایت اگر مقادیر ورودی براتون اهمیت داره میتونید بعد از Submit کردن فرم ، داده ها را چک کرده و به کاربر بابت صحت یا عدم صحت داده ها پیام مناسب بدید.
    البته پروژه ای هم با استفاده از همین فارسی تایپ که آدرس دادید اجرا کردم که تا حدی مطلوب بود. ولی باز هم تاکید میکنم ، یک هسته قوی + یه پوسته معمولی خیلی کار آمد تر از یک هسته معمولی با پوسته قوی است.
    شما بفرمایید چه نوع پروژه ای را می خواهید با اینتراوب اجرا کنید ؟
    مخاطب پروژه شما چه تیپ کاربرانی هستند ؟ (کاربران عادی و خانگی ؟ کارمندان یک شرکت ؟ مدیران ؟ یا یک قشر خاص با سلیقه خاص؟)
    موضوع پروژه شما چیست؟ شاید بهتر باشد پروژه خود را مثلا با PHP بنویسید. پروژه های عظیمی که نیاز به پشتیبانی قوی دارند باید یک تیم نرم افزاری قوی در پشت خود داشته باشند. آیا اگر پروژه شما بسیار بزرگ است ، نیروی انسانی مسلط به مباحث اینتراوب را به قدر کافی در اختیار دارید؟

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)